Deweloper

EKO-PARK

Deweloper

Domy, samochody, sportowe ubrania, hotele, wina, kolejki gondolowe, campery, zamki błyskawiczne i wiele innych - różnorodność to siła Grupy Zasada. Zawsze w trosce o jakość, innowacyjność i bezpieczeństwo.  Motoryzacja, nieruchomości, produkcja i lifestyle stanowią cztery filary, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilność. Dywersyfikacja działań, produktów i usług są efektem przemyślanej strategii.

Jesteśmy jedną z najstarszych i największych grup kapitałowych w Polsce. Skupiamy ponad 30 spółek. Zatrudniamy ponad 2000 osób. Klientami i partnerami Grupy Zasada są takie światowe marki, jak: Airbus, MAN, Bombardier, HILTI, ABB czy Mercedes-Benz.  Naszą siłę stanowi także założyciel Grupy – Sobiesław Zasada. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców wszech czasów. Fairplay, konsekwencja, upór – to cechy Mistrza, którymi charakteryzuje się cała Grupa. To on ukuł pojęcie szybkości bezpiecznej: Termin ten oznacza szybkość względną, szybkość zależną od umiejętności kierowcy, sprawności jego wozu i sytuacji na drodze.

Szybkość to innowacje i dynamika naszych usług i technologii. Bezpieczeństwo zapewniają cztery filary naszej działalności.

Grupa Zasada - Szybkość Bezpieczna.

WWW.ZASADA.PL

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij