Lokalizacja

MAPA GOOGLE

Lokalizacja

Kraków - magiczne miasto stare zabytkami, ale młode duchem, przyciąga jak magnes.

Harmonica House staje się teraz jego częścią  i wydaje się  idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niebanalnej przestrzeni w samym jego sercu. Projekt zlokalizowany jest na krakowskim Kazimierzu, przy ulicy Trynitarskiej 6.

Jedynie odległość spaceru dzieli Harmonica House od wawelskiego wzgórza, wiślanych bulwarów  na których zagościły malownicze barki i od tego  jedynego klimatu przyjacielskich rozmów jaki zapewniają przytulne kawiarenki i restauracje przy wąskich uliczkach Kazimierza i Podgórza.   

W pięknej kamienicy na początku ulicy Trynitarskiej w której dziś mieści się Muzeum Etnograficzne  i którą mijać będą często  przyszli mieszkańcy apartamentowca, król Kazimierz Wielki spotykał swoją ukochaną Esterę.

Wytyczona w XIV wieku Ulica Krakowska i zabytkowy most którym dojeżdżać będą do domu to dawny trakt solny którym do miasta podążali kupcy.

Nieprzerwanie od wieków miasto snuje swoją opowieść. Teraz będzie można przysłuchiwać się jej z bliska  z  Harmonica House.

https://www.youtube.com/watch?v=X4h5VpXyRLM

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij